Mirësevini në Hotel Labrador, në zemër të Cattolica

Bed & Breakfast afër detit.

Hoteli Labrador ndodhet direkt në qendër të Cattolica, ngjitur me rrugën kryesore, në një zonë të qetë, por në të njëjtën kohë shumë afër restoranteve kryesore, dyqane të shumta dhe jetës së natës.

E lehtë për tu arritur nga stacioni hekurudhor i Cattolica, i cili është vetëm 800 metra larg. Sipas kërkesës dhe në kohë të caktuara ofron një shërbim të përshtatshëm transferimi falas me makinë golf.

Vetëm disa hapa larg është plazhi i shkëlqyeshëm i Cattolica, këtu institucioni ynë ofron gjithçka që ju nevojitet për t'u çlodhur dhe për të shijuar ditë të bukura të relaksimit: shezlongje komode të rinovuara, fusha të pajisura për lojëra në plazh, palestër, kurse aquagymi, fusha për lojëra për fëmijë, shërbim babysitteri, Wi-Fi. dhe shumë më tepër!

Menaxhim i ri 2020

Hoteli Labrador është mjedisi ideal për një qëndrim joformal, mjedisi i ri dhe i rehatshëm është veçanërisht i përshtatshëm për të kaluar një pushim me familjen ose miqtë.

Falë pozicionit të tij, është gjithashtu ideal për pushime të shkurtra dhe fundjava në periudhat e pranverës dhe vjeshtës, kur vlerësoni plotësisht gjallërinë e qendrës së qytetit.

Disa dhoma janë ideale për ata që udhëtojnë në shoqërinë e mikut të tyre të besuar, këto ndodhen ne pjesen e jashtëme me hapësirë të hapur dhe çati private, ideale për të pushuar të qetë në ajër të hapur. Biçikleta në dispozicion të klientëve. Garazh dhe parkim.

Entrata Hotel
Entrata Hotel
Icona

Mëngjesin tonë

Mëngjesi është pika jonë e fortë!


Ushqimi i parë i ditës është më i rëndësishmi, ai që ju përgatit për të shijuar çdo moment të ditës me energjinë e duhur.

Icona

Dhomat e gjumit

Dhomat tona janë të mëdha, të gjitha me:

  • ballkon,
  • Wi-Fi,
  • ajer te kondicionuar
  • dhe dush.

Request a quote for your holidays

të ndryshme...

.. për të siguruar fund ne.

Relax duke menduar vetëm për festat që ju keni rezervuar.
Për të mbrojtur paratë tuaja për ne!
Zbuloni paketa sigurimit të depozitave dhe pushime paketë.